Lose Weight App for Men

Lose Weight App for Men

حجم: 8.78 مگابایت

موضوع: ورزش و تغذیه

نسخه: 1.0.8

تعداد نصب: 0

توسعه دهنده: Leap Fitness Group

اشتراک گذاری

توضیح:
‏‏‏‏بهترین برنامه کاهش وزن برای آقایان برای سوزاندن چربی و کاهش وزن درخانه! با این ورزشهای چربیسوز فوقالعاده مؤثر میتوانید چربی شکم را کاهش دهید، پستان مردانه را از بین ببرید و چربی پهلو را بسوزانید. برای کاهش وزن و حفظ آن، برنامه ۳۰ روزه را تنها با ۵ تا ۱۰ دقیقه در روز دنبال کنید!

‏دارای گزینه شدت کم برای افرادی که اضافه وزن یا مشکلات مفصلی دارند. بدون نیاز به باشگاه و بدون تجهیزات، تنها با وزن بدنتان چربی بسوزانید و عضله بسازید. میتوانید در قالب نمودار، روند کاهش وزن و کالری سوزاندهشده را ردیابی کنید.

‏دارای ۳ سطح شدت مختلف
‏این برنامه ۳ سطح مختلف برای همه افراد دارد، از مبتدی تا پیشرفته. تمرکز این برنامه که توسط مربی حرفهای بدنسازی طراحی شده است، بر روی نقاط ضعف آقایان و عضلات شکم و سینه است تا کمک کند سریع وزن کم کنید و عضله بسازید. دارای ورزشهای متنوع برای هر روز که کمک میکند راحت جذب آن شوید.

‏گزینه شدت کم
‏حالت شدت کم، با ورزشهای کاهش وزن ملایم و مؤثر کمک میکند فشار کمتری به عضلات وارد کنید و خطر آسیبدیدن را کاهش دهید.

‏از بین بردن پستان مردانه
‏مدام تیشرت خود را به خاطر پستان مردانه به بیرون میکشید؟ ورزشهای هدفمند سینه کمک میکند چربی سینه را بسوزانید و آن پستانهای شرمآور مردانه را از بین ببرید.

‏کاهش چربی شکم
‏احتمال ذخیره چربی در پهلوها در آقایان به خاطر داشتن هورمون تستوسترون بیشتر است. در این برنامه با بهترین ورزش عضلات شکمی سریعتر از دست چربی سرسخت شکم خلاص میشوید.

‏سفارشی کردن تمرینها
‏برنامههای ورزشی روزانه مخصوص به خود را از بین بیش از ۳۰ ورزش ایجاد کنید. اگر زانو یا کمرتان آسیب دیده است نگران نباشید، میتوانید ورزشهایی را که نمیخواهید، عوض کنید. بعلاوه میتوانید ترتیب ورزشها و زمان استراحت را نیز تنظیم کنید. توصیه میکنیم برای رسیدن به نتیجه بهتر، یک رژیم غذایی کم کالری را دنبال کنید.

‏ویژگیها
‏- دارای ۳ سطح شدت مختلف، مناسب برای همه، آقایان، خانمها، مبتدی یا پیشرفته
‏- ورزشهایی با شدت کم
‏- سفارشیسازی برنامههای ورزش روزانه
‏- بدون نیاز به تجهیزات و باشگاه، تنها ورزش با وزن بدن
‏- ورزش کاهش چربی، ورزش عضلات شکمی، ورزش سینه، ورزش پا و دست
‏- یادآور ورزش برای کمک به نظم بیشتر
‏- همگامسازی دادههای مربوط به ورزش و سوزاندن کالری با Google Fit
‏- ردیابی روند کاهش وزن و سوزاندن کالری
‏- راهنمای ویدئویی و تصاویر متحرک
‏- افزایش تدریجی شدت ورزش